GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 12411422
nr 1241 1422
Tekanna
Ludwigsburg, 1760-70-tal. Höjd: 13 cm
Kondition: nagg, lagning
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:35:18
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr